AKTUALNOŚCI
 
31.03.2017

Zespół PDK FASada zaprasza Opiekunów dzieci po prenatalnej ekspozycji na alkohol, przebywających w pieczy zastępczej, na warsztaty pod hasłem: WIEM, ROZUMIEM, POMAGAM

Szkolenie bezpłatne. Program jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.

Termin: 21 kwietnia 2017r., godz.: 9.00-15.00
Miejsce: Warszawa, ul. Romera 4B, I piętro
Cel warsztatów: wzmocnienie kompetencji Opiekunów dzieci z FASD.
Uczestnicy: zawodowe rodziny zastępcze i osoby prowadzące placówki rodzinne.

W programie:
1. Podstawy wczesnej interwencji. – dr Iwona Sawionek, lekarz pediatra, neurolog dziecięcy, członek Zespołu PDK FASada.
2. Integracja sensoryczna. Dla kogo i po co? Cudowna metoda czy strata czasu? – Małgorzata Mazur, terapeuta SI.
3. Tworzenie bezpiecznego środowiska, czyli wiele w naszych rękach. – Monika Wiater, pedagog specjalny, konsultant diagnostyczny FASD, członek Zespołu PDK FASada.

Prowadzący:
Małgorzata Mazur – absolwentka UMCS w Lublinie, surdologopeda, terapeuta i diagnosta procesów Integracji Sensorycznej, terapeuta widzenia, terapeuta ręki. Ukończyła kursy, dotyczące wczesnej interwencji i wspomagania rozwoju dzieci z grupy wysokiego ryzyka. Na co dzień pracuje w warszawskim Specjalistycznym Centrum Terapii Małego Dziecka „Promyk” oraz w Centrum Tarapii Widzenia i Rozwoju „Orticus”.

Więcej informacji nt. pozostałych prowadzących można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.fasada.waw.pl, w zakładce: Zespół.

W celu zgłoszenia uczestnictwa, prosimy o wypełnienie załączonego druku zgłoszenia i przesłanie go na adres: biuro@fasada.waw.pl. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia: 15.04.2017r. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy serdecznie!

 


Copyright © Punkt Diagnostyczno-Konsultacyjny FASada
All rights reserved