Pomoc

W jaki sposób możesz pomóc?

Darowizny na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych z dopiskiem: „Dla dzieci z FASD”

Każdą darowiznę pieniężną na rzecz Fundacji, można odliczyć do wysokości 6% dochodu. Numer konta bankowego Fundacji Rodzin Adopcyjnych to:

PL 10 1160 2202 0000 0000 6084 1643
Nr SWIFT: BIGBPLPW  |  Bank Millennium S.A.

Dla ułatwienia procedury, załączamy blankiety przelewu, który można wydrukować. Należy go uzupełnić danymi dotyczącymi kwoty darowizny, adresu, numeru swojego rachunku.

Pobierz blankiet (plik Excel)
Pobierz blankiet (plik JPG)

Prosimy o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych

Wystarczy wpisać nasz nr KRS: 0000151113 w swoim zeznaniu podatkowym. Fundacja Rodzin Adopcyjnych znajduje się w Wykazie organizacji pożytku publicznego, publikowanym na stronach Departamentu Pożytku Publicznego MPiPS. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pomoc dzieciom osieroconym oraz rodzinom adopcyjnym i zastępczym pozostającym pod opieką Fundacji.

1% podatku mogą przekazać:

– Podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych,
– Podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,<
– Podatnicy prowadzący działalność gospodarczą i korzystający z liniowej, 19-procentowej stawki podatku,
– Emeryci – pod w warunkiem jednak, że samodzielnie wypełnią PIT-37 na podstawie PIT-u otrzymanego z ZUS. Podatnicy, którzy zdecydowali się na rozliczenie podatku przez pracodawcę, nie mają możliwości przekazania 1%.

1% można przekazać w zeznaniach podatkowych złożonych w terminie lub w korekcie zeznania podatkowego. Termin składania zeznań podatkowych mija 31 stycznia (dla ryczałtowców) oraz 30 kwietnia (dla pozostałych podatników).

Kontakt

Punkt Diagnostyczno-Konsultacyjny FASada

Adres
ul. Płatnicza 83, 01-827 Warszawa
Email
E-mail: biuro@fasada.waw.pl
Telefon
Tel: 609 536 662

O nas

Nasze atuty to praktyka w zakresie rozpoznawania FASD u bardzo małych dzieci (zespół FASady od kilku lat pracuje z malutkimi dziećmi w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku) oraz osobiste doświadczenie rodziców adopcyjnych, wychowujących dzieci z FAS/FASD będących członkami naszego Zespołu.

Więcej

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami

© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja: Vertes Design