Szanowni Państwo,

Spotykając się z Państwem w ramach działalności PDK FASada, dostrzegamy coraz częściej potrzebę znalezienia czasu i przestrzeni na omówienie i przepracowanie codziennych tematów, związanych z ułożeniem odpowiednich, korzystnych dla wszystkich, relacji w rodzinach adopcyjnych. W sposób szczególny dotyczy to rodzin mających pod swoją opieką dzieci z FASD.
W związku z tym proponujemy udział w warsztatach „Szkoła dla rodziców i wychowawców”. Jest to program znany, jednak w tym szczególnym przypadku poszerzony o kwestie związane ze specyfiką poalkoholowych zaburzeń rozwojowych u dzieci.
W swojej wersji bazowej „Szkoła dla rodziców i wychowawców” adresowana jest głównie do rodziców dzieci zdrowych, stąd nasza modyfikacja, uwzględniająca typowe dla FASD zaburzenia rozwojowe.
My, w naszym języku nieformalnym nazywany te warsztaty „komunikacją z serca”. Zapraszając na nie mocno wierzymy, że korzystając z naszych spotkań i opierając się na własnych doświadczeniach, taką właśnie komunikację będziecie Państwo potrafili stworzyć w Waszych domach.

Zapraszamy serdecznie.
Barbara Markowska
Małgorzata Pilachowska

Szkoła dla rodziców i wychowawców dzieci z FASD
Czas trwania: 10 spotkań, spotkanie w każdy czwartek w godzinach 18:00-21:00
Termin: 19 marzec – 28 maj 2020r.
Miejsce: Warszawa, ul. Płatnicza 83, Warszawa
Cel warsztatów: wzmocnienie kompetencji Rodziców dzieci z FASD.
Uczestnicy:  Rodziny Adopcyjne
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o maila: biuro@fasada.waw.pl Prześlemy szczegółowe informacje. Zgłoszenia przyjmujemy w terminie do dnia 6 marca 2020 r.

WERSJA PDF

Facebook
Skip to content